KOMAŞ A.Ş. bir TÜRKİYE DİYANET VAKFI kuruluşudur.

KOMAŞ Kocatepe Modern Mağazacılık İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. bir Türkiye Diyanet Vakfı kuruluşu olup sermayesinin 99.45 %’si Türkiye Diyanet Vakfı’na aittir.

25.05.1983 tarihinden bu güne inşaat sektöründe başlanan faaliyetlere; zamanla oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim, ticaret, gıda, mağazacılık, ahşap doğrama dekorasyon, sağlık, neşriyat ve pazarlama gibi farklı sektörler de eklenerek devam edilmiştir.

Şirketin ana faaliyet alanları;

• İnşaat,

• Ticaret,

• Eğitim sektörleridir.

Türkiye Diyanet Vakfına hizmet ve destek için kurulmuş olan ve 35 yıla varan bir süredir varlığını bu bilinçle devam ettiren KOMAŞ; kazanılmış olan tecrübe ve deneyimlerin, şirketin kuruluş maksadının her zaman göz önünde bulundurulmak suretiyle değerlendirilmesi sonucunda, günümüzde; iştigal ettiği sektörlerin tümünde vermiş olduğu hizmet kalitesiyle kendisini ispat etmiş, markalaşmış ve güvenilir bir konuma gelmiş, ticaret hayatında sağlam adımlarla ilerleyen, farklı sektörlerde faaliyet gösterip bu sektörlerin her birinde kârlılığını günden güne arttıran, başarılı ve profesyonel bir ticari işletme şeklini almıştır.

Misyonumuz

Kadim medeniyetimizin eğitim, külttür, sanat ve mimarisini; Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı’nın misyonunu tamamlayıcı şekilde geliştirmek, zenginleştirmek ve yaymak

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği alanlarda, referans alınan öncü firma olmak.

Sosyal Medya
takip edin
© 2019 KOMAŞ A.Ş. | Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
HABERDAR OLUN
“KOMAŞ A.Ş. BİR TÜRKİYE DİYANET VAKFI KURULUŞUDUR.”